W poniedziałek (15.06) w łagiewnickiej Bazylice dziękowano za działalność Fundacji Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, która powstała 30 lat temu w celu rozbudowy Sanktuarium i opieki nad tym miejscem. Mszy świętej dziękczynnej o godz. 12.00 w kaplicy św. Faustyny z udziałem Rady Fundacji i Zarządu, a także Komisji Rewizyjnej, przewodniczył Ksiądz Kardynał Grzegorz Ryś, Metropolita Krakowski.
Mszę świętą poprzedziło doroczne zebranie Rady Fundacji, w czasie której zostało zatwierdzone roczne sprawozdanie Zarządu, któremu zostało udzielone absolutorium.
Siostry Faustyny 3, 30-420 Kraków, Polska